Kilka słów o mnie

Cześć! Jestem Sandra. Miałam ogromną chęć napisania książeczki dla mojego synka. Takiej małej wskazówki, która pomoże Mu odnaleźć część siebie samego w tym niezwykle szybko pędzącym i chaotycznym świecie. Ponieważ pracuję od kilku lat w cudownej rodzinnej firmie, zajmującej się renowacją fortepianów, zdecydowałam, że taki właśnie będzie główny motyw bajeczki.
Moi Rodzice przez całe życie bardzo ciężko i uczciwie pracowali dla siebie i swoich dzieci. Ich praca i najprawdziwszy upór w dążeniu do celu był, jest i zawsze będzie dla mnie największą motywacją do pracy. Wspólnie kochają to co robią, dzielą się obowiązkami w najlepszy przypisany do nich sposób i tworzą niezwykłą firmę, w której pracują naprawdę wybitni w swojej dziedzinie technicy. Każdy dzień to dążenie do doskonałości, poszukiwań nowych rozwiązań, rozwoju i utrzymania rodzinnej atmosfery w całej firmie.
Pasja, która jest wyczuwalna w każdym odremontowanym instrumencie, sprawia, że ten staje się niebywale magiczny. Widzimy tego efekty odczytując każdego emaila z podziękowaniami od klientów z całego świata.
Bajeczka, której w szczególności jest poświęcona ta strona, nawołuje wszystkich czytelników do poszukania swojego „prawdziwego ja”, tego co kocha się robić i co niezwykle napędza do działania. Pasja w dużej mierze nadaje sens życiu, radość i chęć do odkrywania coraz to śmielszych zakamarków siebie samego.
Pasji, Tego Wam życzę Kochani!
Sandra